Domů
základní údaje
Aktuálně
pořádané akce Domova, aktuality
O službě
informace pro zájemce
Kontakty
vedení domova a jednotlivé služby

Sponzoři

Poděkování našemu sponzorovi A. RAYMOND JABLONEC s.r.o.

A. RAYMOND JABLONEC s.r.o.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti A. RAYMOND JABLONEC s.r.o., která je naším zásadním podporovatelem a díky jejichž finančním prostředkům bylo možno výrazně posunout naše možnosti pro zajištění kvalitnějšího, a hlavně radostnějšího života všech našich klientů.

Velké DÍKY, bez této podpory bychom neměli možnost směřovat tam, kam směřovat chceme.

PhDr. Lenka Kadlecová, LL.M., MBA
ředitelka organizace

Náš Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, p. o. získal krásný sponzorský dar - sady holí Nordic Walking od firmy BIRKI s.r.o.

Díky tomuto daru jsme proměnili chůzi našich klientů v legitimní sportovní aktivitu. S holemi Nordic walking získáme více zdravotních výhod za podstatně kratší dobu a bez pocitu velkého úsilí a v přírodě. Příroda je naše nejlepší fitko. Děkujeme firmě BIRKI s.r.o. Velmi si tohoto daru vážíme.

Dnes 27.5.2021 jsme obdrželi sponzorský dar od vážené paní Boženy Tomešové v hodnotě 100.000,- Kč. Za darovanou částku velmi děkujeme a bude použita na zvelebení domova v Lesní.

PAVLE A TERKO DĚKUJEME VÁM, ŽE NÁM V TĚCHTO TĚŽKÝCH CHVÍLÍCH POMÁHÁTE, JSTE NAŠI STRÁŽNÍ ANDĚLÉ! DÍKY I TOBĚ PÉŤO!

Patron našeho Domova a Centra denních služeb pomáhá v boji proti novému koronoviru COVID-19

Náš Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. získal významnou finanční pomoc od našeho patrona Pavla Kadeřábka, který se svoji ženou Terezou přispěli na ochranné pomůcky pro naše "holky" z Domova. "Jsme rády, že máme takového patrona, kterému není lhostejné co se děje a je ochoten nám jakýmkoliv způsobem pomoci. Za to moc a moc děkujeme. Děkujeme také našemu společnému kamarádovi Petrovi Rejmanovi, který se na pomoci také svoji částí podílel".

Jste naši strážní andělé!

PhDr. Lenka Kadlecová

Děkujeme Jackpot Game s.r.o. za finanční dar, kterým podpořili naši organizaci.

Srdečně děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli ať již finančně, službou nebo hotovými výrobky.

 • Nadace Preciosa
 • Nadace Jablotron
 • Obec Držkov
 • Pavel a Tereza Kadeřábkovi
 • Stuchlíková Tereza

PAVLE, TERKO A PETŘE, DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI PODPORU!

Patron našeho Domova a Centra denních služeb

Náš Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. získal patrona, který zaštítí konání sportovních a kulturně společenských akcí. Stal se jím sedmadvacetiletý český fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek, kterého známe jako obránce a záložníka působícího v České republice ve Spartě Praha a v současné době hrajícího v německém fotbalovém klubu 1899 Hoffenheim. „Svoje patronství beru velmi vážně, jsem si vědom, že ne každý má to štěstí, že se může plnohodnotně zapojit do společenského a sportovního života a já pevně věřím, že jako patron Domova a Centra v Jablonci nad Nisou, budu moci splnit některá sportovní přání a sny jejich klientů“, uvedl Pavel Kadeřábek na první společné akci, kterou byla jeho návštěva v Domově a Centru. Vzorem pro jeho patronství mu může být obdobná činnost jeho manželky Terezy, která ještě pod svým dívčím jménem Chlebovská, jako Miss roku 2012, podpořila kampaň „Fotbal pro rozvoj“, jehož cílem je motivovat a inspirovat nejen mladé lidi, aby se aktivně zajímali o řešení problémů ve světě i v místě, kde žijí. Nakonec díky nezištné finanční podpoře kamaráda a spolupracovníka našeho patrona Petra Reimana, jsme mohli pro klienty, zorganizovat akci, kterou jsme se rozloučili s letošním létem.

Za tuto podporu velmi děkujeme.

PhDr. Lenka Kadlecová

Vážíme si Vaší podpory!

Vážení přátele,

posláním naší organizace je vytvářet podmínky pro rozvoj samostatnosti, sociálního začlenění a uspokojování individuálních potřeb lidi s mentálním a kombinovaným postižením.

Život lidí se zdravotním handicapem nese s sebou určitá rizika a omezení. Abychom tomu předešli, snažíme se je co nejvíce zapojit do běžného života společnosti a zároveň vyvracet předsudky, které v široké veřejnosti vůči lidem s postižením ještě stále přetrvávají.

Naši obyvatelé rádi navštěvují kulturní akce, zúčastňují se výletů a tráví společně dovolenou. Velmi prospěšné pro jejich zdravotní stav jsou i zdravotní a rehabilitační pobyty. Vzhledem ke svému postižení, potřebují také zdravotní a rehabilitační pomůcky, jejíchž použití dokáže výrazným způsobem zvýšit kvalitu jejich života. Nicméně pro zajištění všech těchto aktivit a nákup pomůcek jsou nutné finanční prostředky, které našim uživatelům často chybí.

Tímto si dovolujeme Vás požádat o pomoc a spolupráci v rámci zkvalitnění života uživatelů Domova a Centra denních služeb. Oceníme jak peněžitou, tak i materiální podporu.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA ZAJIŠTĚNÍ TĚCHTO AKTIVIT

 • Hipoterapie pro naše uživatele
 • Zajištění sportovních a kulturních aktivit
 • Nákup rehabilitačních a kompenzačních pomůcek
 • Fyzioterapeutické masáže
 • Rehabilitační pobyty

JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT

 • Finančně - finanční dar je možné darovat jako:
  • Fyzická osoba nebo živnostník – dle zákona o daních z příjmu lze odečíst hodnotu daru ze základu pro výpočet daně ve výši min. 1000 Kč nebo 2 % zakladu daně. Do 15.2 odevzdejte doklad o daru (darovací smlouva/potvrzení o daru) svému zaměstnavateli, příp. uplatněte ve svém ročním zúčtování.
  • Právnická osoba – hodnotu jednoho daru nebo daru jedné organizace lze odečíst ze základu pro výpočet daně ve výš. min. 2000 Kč a max. 5 % základu daně. Dokladem je opět darovací smlouva nebo potvrzení o daru.
 • Hmotnými dary
  Vaše hmotné dary mohou být použity na tyto účely:
  • zajištění individuálních potřeb obyvatel (oblečení, zdravotní pomůcky, PC, elektronika)
 • Jako dobrovolníci
  Můžete nás podpořit také svou prací a to tak, že se stanete naším dobrovolníkem.

DĚKUJEME VÁM ZA POMOC A OCHOTU

Kontaktní osoba:

Bc. Pilná Petronila

720 254 324

pilna@dcjbc.czVZMR


Domov a Centrum denních služeb
Jablonec nad Nisou, p.o.

E-mail: info@dcjbc.cz


Liberecký kraj
Zřizovatelem příspěvkové organizace je Liberecký kraj

MPSV

Centrum denních služeb

Centrum denních služeb

Domov Erbenova

Domov Erbenova

Domov Lesní

Domov Lesní